Choć media informują o ociepleniu klimatu, to zima w naszym kraju wciąż jest sroga. Dlatego komfort ciepłego domu w mroźne dni jest bezcenny, od niego zależy nasze zdrowie i samopoczucie.
Przygotuj porządnie dom do zimy

Termomodernizacja, czyli docieplenie, to wciąż najlepsza gwarancja optymalnej temperatury wnętrz pomieszczeń mieszkalnych oraz oszczędności pieniędzy na ogrzewaniu. Średnie opłaty za ogrzanie nieocieplonego domu stanowią ponad 50 proc. wszystkich kosztów eksploatacji budynku.

Ocieplając dom np. 12-centymetrową warstwą popularnego styropianu w kropki Termo Organiki, można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych rocznie. Jeśli do tej pory nie masz ocieplonych ścian domu, a chcesz mieć w pomieszczeniach przyzwoitą temperaturę, musisz pogodzić się z wysokimi rachunkami za ogrzewanie. W każdym przypadku przed przenikaniem chłodu ochroni nas dokładne uszczelnienie okien i drzwi. W słoneczne dni odsłaniaj okna na promienie słoneczne, tak by do środka dostało się jak najwięcej ciepła. Analogicznie na wieczór staraj sieje zasłaniać nawet specjalnymi roletami zewnętrznymi, tworząc dodatkową barierę zapobiegającą wychłodzeniu pomieszczeń.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Justyr - Aby było Ci cieplej!
handmade: auxeria